Purjetamise reis Kreeka, Saroni Saarestik – Athenast 06-13 mai 2023

Kohtume merel purjetamas Kreekal!

Allahindlus!

520

Saadaval vaid 2 kohta

Purjetamisreisi info:

 • Toimumise aeg 06-13 mai 2023
 • Reisi algus –  Athena Alimos Marina 06 mai 2023
 • Reisi sihtkoht – Saroni saarestik
 • Reisi lõpeb – Athena Alimos Marina 13 mai 2023
 • Kohtade arv – 9 inimest
 • Reisi maksumus 650 eur – soodushind 520 eur

Purjetamisreisi hinnas sisaldub:

 • Kajuti kohta jahi pardal 7 päeva ja võimalust külastada kauneid Kreeka saari.
 • Kapteni ja reisijuhi teenust, turvaliseks ja meeleolukaks purjetamiseks ning saarte külastamiseks.
 • Purjetamiskoolitust teooria ja praktika näol avamerepurjetamises.

Reisi kirjeldus ja info allpool

Laos

Purjetamise reis Kreeka, Saroni Saarestik – algusega Athenast 06-13 mai 2023

Tere tulemast põnevale purjetamis seiklusele ja õppereisile Kreekas! Purjetamisreis on suunatud nii algajatele kui ka kogenud purjetajatele, kes soovivad oma oskusi täiendada ja avastada Kreeka ilusat saarestikku.

Kogenud kapten ja kaunis purjejaht Beneteau Oceanis 50 Thno tagavad teie ohutuse ja pakuvad teile unustamatuid reisikogemusi.

Reis purjede all algab Ateenast ja kulgeb kaunite Kreeka saarte vahel, kus saab nautida imelisi randu, maalilisi maastikke, autentset Kreeka külalislahkust ja kultuuri.

Kogu reisi vältel saab õppida purjetamise aluseid ja kuidas juhtida purjekat erinevates ilmastikuoludes. Kapten ja kogu meeskonnad jagavad oma kogemusi ja teadmisi purjetamisest ning aitavad teil oma oskusi täiendada.

Meie reis on parim võimalus maitsta kohalikke toite ja mereande, külastada kohalikke turgusid ja poode ning nautida lõõgastavat aega Kreeka kaunites randades ja vetes.

Purjetamisreis sobib ideaalselt nii üksikreisijatele, paaridele kui ka gruppidele, kes soovivad avastada Kreeka ilusat saarestikku ja täiendada oma purjetamise oskusi. Lisaks on see suurepärane võimalus kohtuda uute inimestega ja luua sõprussuhteid.

Meie teekonnale jäävad sihtkohad:

Aegina saar asub Kreeka mandriosast lõunas ning on tuntud oma kauni looduse ja rikkaliku ajaloopärandi poolest. Saarel on palju erinevaid randu, mis sobivad nii päevitamiseks kui ka veespordialade harrastamiseks. Aegina on tuntud ka oma maitsva toidu poolest ning kohalikud restoranid ja kohvikud pakuvad laia valikut Kreeka köögi roogasid ja mereande. Üks populaarsemaid turismiobjekte saarel on kuulus Tempel Afaia, mis on üks Kreeka suurepäraseid vaatamisväärsusi ning pakub vapustavaid vaateid ümbritsevale maastikule ja merele.

Agistri saar on tuntud ka oma kristallselge mere ja kaunite maastike poolest, mis pakuvad suurepäraseid matkaradasid ja väljasõite. Saare populaarseim rand on Skala, mis on suur ja lai rannikuala ning sobib ideaalselt rannaelamusi otsivatele reisijatele. Lisaks randadele saab Agistril nautida traditsioonilist Kreeka kööki, kohalikke poode ja turge ning autentset külalislahkust.

Methana saar asub Saroni lahe põhjakaldal ning on tuntud oma vulkaanilise päritolu ja termiliste allikate poolest. Siin saate nautida rikkalikke looduslikke ilminguid, mis sisaldavad vulkaanilisi kraatreid, järvi ja geisreid. Saare kaunid ja unikaalsed maastikud pakuvad ka suurepäraseid matkaradasid ja väljasõite. Methana on kuulus oma termiliste allikate poolest, mis on levinud üle kogu saare. Need allikad pakuvad lõõgastavaid termilisi vanne ning paljud spaad kasutavad neid tervendavate raviprotseduuride jaoks. Methana on ka suurepärane koht mereandide nautimiseks, kus kohalikud kalurid toovad iga päev värskeid mereande.

Porose saar on üks ilusamaid saari Saroni lahes, mis asub Peloponnesose poolsaarel. See on tuntud oma kauni looduse, erakordsete randade ja autentse kreeka külalislahkuse poolest. Saare rannad pakuvad kristallselgeid vetes ja lummavaid vaateid, mis sobivad ideaalselt ujumiseks, päevitamiseks ja veespordialade harrastamiseks. Porose saarel on palju erinevaid matkaradasid ja looduslikke vaatamisväärsusi, mis sobivad hästi matkahuvilistele. Kohalikes külades on võimalik tutvuda autentse kreeka eluga ning külastada kohalikke restorane ja kohvikuid, kus pakutakse traditsioonilist kreeka toitu ja jooke.

Hydra saar on üks Kreeka kõige võluvamaid ja ilusamaid saari, mis paistab silma oma ainulaadse arhitektuuri ja ajaloolise pärandi poolest. Saarel on unikaalne atmosfäär tänu autoliikluse puudumisele, mis muudab selle ideaalseks kohaks jalutamiseks ja avastamiseks. Hydra on tuntud oma suurepäraste randade poolest, mis sobivad ideaalselt ujumiseks ja päevitamiseks. Saare kõige populaarsem rand on Mandraki rand. Hydras on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, mida külastada, nagu näiteks Hydron klooster ja arheoloogiline muuseum. Saarel on ka suur valik kauplusi, kohvikuid ja restorane, mis pakuvad rikkalikku valikut kohalikku toitu ja jooke.

Kreeka purjetamisreis on elamus, mis jääb meelde kogu eluks. Nii palju kaunist loodust, rikkalikku kultuuripärandit ja külalislahkust on raske kusagil mujal leida. Kreekas on palju erinevaid saari ja kõigil neil on oma eriline võlu ja iseloom. Olgu teie valik Methana, Poros, Hydra, Aegina või Agistri, on igaüks neist kindel valik, mis pakub unustamatut purjetamiselamust. Meie eesmärk on tagada, et igaüks saab nautida Kreeka ilu, ajalugu ja rikkalikku kultuuripärandit ning tuua koju kaasa eredaid mälestusi ja kogemusi. Ootame teid purjetamisreisile Kreekasse!

Meie Kreeka purjetamisreisid toimuvad vastavalt ilmale, kuna meie peamine eesmärk on tagada, et kõik saaksid nautida ohutut ja mugavat purjetamiselamust. Iga päev vaatame ilmaprognoose ja otsustame vastavalt sellele, millised sihtkohad on kõige paremad meile purjetamiseks. Kreeka saarestik on täis erinevaid saari ja meil on võimalus valida purjetamise marsruut kohapeal vastavalt ilmale ja mereoludele. Seega on igal purjetamisreisil oma ainulaadne marsruut, kuna me ei saa kindlalt teada, milliseid saari me külastame ja milliseid vaatamisväärsusi näeme.

Purjetamisreisi info:

 • Toimumise aeg 06-13 mai 2023
 • Reisi algus –  Athena Alimos Marina 06 mai 2023
 • Reisi sihtkoht – Saroni saarestik
 • Reisi lõpeb – Athena Alimos Marina 13 mai 2023
 • Kohtade arv – 9 inimest
 • Reisi maksumus 650 eur – soodushind 520 eur

Purjetamisreisi hinnas sisaldub:

 • Kajuti kohta jahi pardal 7 päeva ja võimalust külastada kauneid Kreeka saari.
 • Kapteni ja reisijuhi teenust, turvaliseks ja meeleolukaks purjetamiseks ning saarte külastamiseks.
 • Purjetamiskoolitust teooria ja praktika näol avamerepurjetamises.

Ei sisaldu reisi hinnas, aga millega tuleks arvestada:

 • Lennuki piletid
 • Transfer lennujaamast sadamasse, meelelahutus tegevused ja transport kaldal.
 • Toitlustus jahis (jahis teeme koos süüa, tavaliselt lõunasöök) ja kaldal restoranid.
 • Sadama maksud ja kütus kogu periood  umbes 50-100 eur/inimene
 • Reisikindlustus

Lisainfo – email info@fansailing.ee või tel +372 56988435