Purjetamine Naissaarele

Kohtume merel purjetamas Naissaarele!

400

Purjetamine Naissaarele

Fansurfiga purjetamine Naisssaarele on täis elamusi.

  • Väljasõidud kestvus 5-6 tundi.
  • Maksimaalne inimeste arv kuni 8 inimest. Majutuskohti jahis kuni 6 inimest.
  • Purjekas on ankrus Tallinnas, Pirita Top sadamas

Kliendi soovil võtame ette ka pikemaid purjetamise reise ja rendime purjekat koos kapteniga või ilma.

Kuidas registreeruda matkale?

Palun lisage teenus ostukorvi ja kirjutage registreerimise lehel märkuste lahtrisse teile sobiv purjetamise sõidu aeg, et oleks lihtsam väljasõitu planeerida. Tellimuse kinnitamisel edastatakse teile e-mailile makseteatis, mille alusel saate tasuda purjetamise eest. Peale makselaekumise kontrolli saadetakse teile matka arve. Palun võtke meiega ühendust täpsema matka aja kokku leppimiseks.

Rohkem info allpool

Tootekood: - Kategooriad: ,

Purjetamine Naissaarele

Fansailing pakub unikaalset võimalust nautida purjetamist merel ja Naissaare looduskaunist ilu. Kahe tunnine jahisõit Piritalt Naissaarele on täis avastamisrõõmu, mille käigus selgitatakse purjetamise põhitõdesid, ohutust ja merel navigeerimist. Kõigil huvilistel on võimalus proovida oma kätt purjetamises.

Purjejahi näol on tegemist keskmise suurusega kiire sportjahiga, mille pikkus on 10m. Jahil on olemas köök, wc ja magamiskohad kuni 6-le reisijale, mis muudab jahireisi mugavaks ja lihtsaks.

Soovi korral võtame ette pikemaid purjetamise reise ja pakume purjekat ka koos kapteniga. Naissaare ajalugu ja looduskaunis ilu loovad ideaalse kombinatsiooni ning pakuvad meeldejäävat kogemust.

Naudi Naissaare uimastavat loodust, avasta selle põnevat ajalugu ja veeda lõbusalt aega merel koos sõpradega. Fansailing eesmärk on pakkuda parimat purjetamiskogemust ja Naissaare imelist ilu!

Osta purjetamise reis juba täna!