Purjetamine Pranglile

Kohtume merel purjetamas Pranglile!

» 550

Purjetamine Pranglile

Fansailing purjetamine on täis elamusi.

  • Ühepäevase väljasõidud kestvus  10 – 12 tunnist ja kahepäevase matka pikkus u 24 tundi
  • Maksimaalne inimeste arv kuni 8 inimest. Majutuskohti jahis kuni 6-le inimesele.
  • Purjekas on ankrus Tallinnas, Pirita Top sadamas.
  • Purjereisi pikkus sõltub ilmastiku tingimustest ja Pranglil veedetud ajast.

Kliendi soovil võtame ette ka pikemaid purjetamise reise ja rendime purjekat koos kapteniga või ilma.

Kuidas registreeruda matkale?

Palun lisage teenus ostukorvi ja kirjutage registreerimise lehel märkuste lahtrisse teile sobiv purjetamise sõidu aeg, et oleks lihtsam väljasõitu planeerida. Tellimuse kinnitamisel edastatakse teile e-mailile makseteatis, mille alusel saate tasuda purjetamise eest. Peale makselaekumise kontrolli saadetakse teile matka arve. Palun võtke meiega ühendust täpsema matka aja kokku leppimiseks.

Rohkem info allpool

Tootekood: - Kategooriad: ,

Purjetame Pranglile!

Fansailing pakub võimalust avastada Prangli saare omanäolist kultuuri ja ilu. Prangli saar on nelja tunni jahisõidu kaugusel Piritalt. Jahisõit Pranglile on täis avastamisrõõmu ja seiklust. Purjetamise käigus selgitatakse purjetamise põhitõdesid, ohutust ja merel navigeerimist. Kõigil huvilistel on võimalus proovida oma kätt purjetamises.

Purjeka näol on tegemist keskmise suurusega kiire sportjahiga, mille pikkus on 10m. Jahil on olemas köök, wc ja magamiskohad kuni 6-le inimesele, mis muudab jahisõidu mugavaks ja lihtsaks. Külalislahked inimesed, lõbus saareelu ja imekaunis loodus loovad ideaalse kombinatsiooni, mis pakub meeldejäävat kogemust.

Lisavõimalustest pakume ekskursiooni veoauto kastis või jalgratastega, majutust, sauna ja toitlustust. Pranglile stardime Pirita Top sadamast. Soovi korral võtame ette ka pikemaid purjetamise reise ja pakume purjekat rendiks koos kapteniga.

Naudi Prangli saare omanäolist kultuuri, imekaunist loodust ja lõbusat saareelu purjetades. Fansailing eesmärk on pakkuda parimat purjetamiskogemust ja Prangli saare imelist loodust!

Osta purjetamise reis juba täna ja kohtume merel!